2000TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bizden
KRCtoptan 15000 tl üzeri özel fiyat sorunuz
2000TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bizden
KRCtoptan 15000 tl üzeri özel fiyat sorunuz
2000TL Üzeri Siparişlerinizde Kargo Bizden

BLOK

 • Ağustos 09, 2023

  NYY yeraltı kablosu, özel olarak dış mekan ve yeraltı tesisatlarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir yeraltı kablo türüdür. Yüksek kaliteli bakır iletkenler ve güçlü PVC yalıtkan malzemelerle üretilir. Dış etkenlere karşı dayanıklılığı sayesinde zorlu hava koşullarında ve toprak altında güvenli bir enerji iletimi sağlar.

  NYY yer altı kablosu, özellikle bahçe aydınlatmalarında, sokak aydınlatmalarında, tarım alanlarında, bina dışı elektrik tesisatlarında ve diğer dış mekan bağlantılarında kullanılır. Yer altından geçen kablolar, üst zeminden geçen kabloların aksine, çevreyle daha az temas eder ve dolayısıyla daha dayanıklıdır.

  Bu yer altı kablo, toprak altında kullanıldığı kadar güneş gören dış mekanlarda da güvenle kullanılabilir. Ayrıca izolasyonu çatlama yapmaz. İçinde tek damarlı bakır iletken bulunur ve birden fazla renkte kablo seçeneği vardır.

  nyy yeraltı güç eneji
 • Ağustos 09, 2023 KABLOLAR

  Sinyal kontrol kabloları, elektronik kontrol sistemlerinde sinyal iletimi görevi için kullanılır. İletilen sinyallerin ana görevi kullanılan sistemdeki verilerin aktarılmasıdır. Genel kullanım olarak çalışma voltajları 300/500 V, çalışma sıcaklıkları -30°C +70°C aralığındadır. Mekanik zorlamaların düşük derecede olduğu yerlerde kullanılır.  Yalıtımda PVC, Polietilen, Halojensiz Termoplastik; kılıfta PVC, Halojensiz Termoplastik, Polietilen tercih edilen malzemelerdir. İletken sınıfı 5 olması ve yapıda kullanılan malzemeler sayesinde esnek yapıları ile dar alanlarda rahatlıkla uygulanabilirler.

   

  sinyal kablo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR